JVC Everio

Seria JVC Everio jest kompaktowa, łatwa w obsłudze i może być używana w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kamera ta chepi się poczwórną ochroną Quad Proof, mogącą znieść ciężkie zastosowania. Everio jest mrozoodporny (wytrzyma temperaturę do -10°C), spełnia normy IPX6/IPX8 i zniesie upadek z 1.5 metra. Cechy te sprawiają, że JVC Everio to idealna kamera video na Twoje wakacje. Niezależnie od tego, czy użyjesz jej przy sportach zimowych czy nurkowaniu, z kamerą Everio stworzysz najbardziej wyjątkowy materiał filmowy!

14 produkt(ów)

14 produkt(ów)

Zalety JVC Everio

Wraz z Everio możesz kręcić filmy w jakości Full HD. Obraz, jaki uchwycisz, będzie idealny, dzięki doskonałej stabilizacji obrazu. Kamera JVC chełpi się potężnym 40x zoomem optycznym i funkcją Super LoLux, która charakteryzuje się wyjatkowo wysoką wrażliwością na światło. JVC Everio posiada wszystko, by stworzyć imponujący film i jest dostępny w wielu kolorach.

Wewnętrzna bateria

Everio to kamera z wbudowaną baterią o wysokiej wydolności. Kiedy bateria jest w pełni naładowana, możesz filmować bez przerwy przez około 5 godzin. Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o to, że przegapisz chwilę. Wbudowana bateria również łatwo się ładuje, dzięki swojemu portowi micro-USB.

JVC Everio GZ-R315

Kamera ta posiada obiektyw Konica Monolta HD, który pozwala na robienie filmów wysokiej jakości. Co więcej, dzięki potężnemu czujnikowi obrazu, możesz tworzyć filmy HD poza zakresem zoomu optycznego. W połączeniu z jego poczwórną ochroną Quad Proof, czyni to JVC Everio GZ-R315 doskonałym wyborem do uchwycania wyjątkowych chwil!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24