JVC

JVC jest doświadczonym producentem kamer wideo. W 1996 roku JVC sprzedało najmniejszą i najlżejszą kompaktową kamerę cyfrową. JVC nadal udoskonala swoje kamery wideo. Właśnie dlatego JVC jest synonimem jakości. Począwszy od kamer łatwych w obsłudze na tych najbardziej profesjonalnych skończywszy. JVC zna potrzeby klienta.

1- 20

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 20

Strona:
  1. 1
  2. 2

JVC Everio

Kompaktowe, proste w użyciu, mogą być używane w najbardziej ekstremalnych warunkach dzięki swojemu odpornemu korpusowi. Jest to seria JVC Everio. Nagrywaj w jakości Full-HD i uchwyć idealny obraz dzięki doskonałej stabilizacji obrazu. Pochwal się potężnym 40x zoomem optycznym i funkcją Super LoLux dla wyjątkowo wysokiej czułości. Seria JVC Everio posiada wszystko, by tworzyć imponujące filmy, i jest dostępna w wielu kolorach.

Profesjonalna kamera JVC

Dla tych, którzy akceptują tylko to, co najlepsze: profesjonalne kamery JVC. To prawdziwi tytani pracy, wyposażoni w skanowanie 4K Ultra HD, połączone z najnowszymi innowacjami, pozwalającymi na uchwycenie oszałamiających efektów. To całkowicie najlepszy produkt zarówno dla nadających, jak i transmitujących na żywo. Kamery wideo JVC są przystępne cenowo i tworzą zapierające dech w piersiach obrazy.

Czy chcesz zakupić produkt firmy JVC?

Jeżeli zamówisz JVC w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24