Joby

Z produktami Joby wejdziesz w świat nowoczesnego i pełnego wrażeń życia cyfrowego. Niezależnie od tego, czy tworzysz vlogi, fotografujesz czy uprawiasz sport, z Joby twoje obrazy zawsze będą stabilne. Firma oferuje m.in. niewielkie statywy, które można przymocować niemal do każdej powierzchni. Z mocowaniami do smartfonów i kamer poczujesz prawdziwą swobodę i niezależność działania. Joby skupia się przede wszystkim na precyzji konstrukcji i funkcjonalności, oferując niezwykle przydatne i trwałe akcesoria.

Joby

1- 47

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 47

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Fotografia z Joby to jeszcze więcej frajdy

Obecnie każdy ma smartfon i/lub aparat fotograficzny. Więc każdy może tworzyć zdjęcia i filmy zawsze i w różnych okolicznościach. Joby projektuje przydatne akcesoria, które pomagają tworzyć dobrej jakości, stabilne ujęcia. W samochodzie, w lesie, na rowerze - akcesoria Joby mogą przydać się wszędzie.

Bezpieczeństwo aparatu z Joby

Joby oferuje rozwiązania, które nie tylko zapewniają stabilność zdjęciom, ale również bezpieczeństwo sprzętu fotograficznemu. Amerykańska firma z taką samą pasją tworzy zarówno akcesoria do stabilizacji, jak i pasy do noszenia aparatów czy kamer. Z produktami Joby będziesz wygodnie i bezpiecznie nosić swój sprzęt i tworzyć stabilne ujęcia w każdych okolicznościach.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24