Hedler

Produkty studyjne niemieckiej firmy Hedler tworzone są z najwyższą precyzją z użyciem doskonałej jakości materiałów. Zanim trafią do użytkownika, wstępne modele każdego produktu poddawane są licznym testom i sprawdzianom. W rezultacie na rynek trafiają niezawodne lampy i akcesoria, które wzbogacają wyposażenie twojego studia fotograficznego. Hedler spełnia wysokie wymagania fotografów i kamerzystów, dlatego marka od dziesięcioleci odnosi sukcesy na rynku.

Hedler

1- 42

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 42

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Hedler wprowadził chłodzenie wymuszone

W 1968 roku Hedler wprowadził jednostkę świetlną Photokina z wymuszonym chłodzeniem powietrza. W tamtym czasie to było prawdziwe odkrycie. Lampa przeznaczona do intensywnego użytkowania stała się najbardziej popularnym rozwiązaniem oświetleniowym. Funkcja wymuszonego chłodzenia, obudowa o charakterystycznym kształcie wykonana z tworzywa sztucznego, szkła i żarówek halogenowych w kształcie litery U wyróżniają ten sprzęt, ceniony przez profesjonalistów na całym świecie.

Hedler potwierdza jakość niemieckiego rzemiosła

Niemieckie rzemiosło jest synonimem trwałości. Ale to nie opisuje w pełni marki Hedler. Oczywiście produkty Hedlera są bardzo wytrzymałe, ale mają o wiele więcej zalet. Są innowacyjne, niezawodne i elastyczne. To walory, które niemiecki producent zawsze bierze pod uwagę przy projektowaniu i udoskonalaniu swoich produktów. Hedler jest najlepszym wyborem w przypadku wyposażenia studia fotograficznego.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24