• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
 • 40 lat doświadczenia
 • Odwiedź obsługę klienta

Hasselblad

Hasselblad działa na rynku od roku 1041 jako wiodący producent aparatów o średnich rozmiarach i obiektywów. Przez 75 lat firmie Hasselblad przyświeca jeden cel: konstruować najlepszy sprzęt fotograficzny! Produkowane w Szwajcarii aparaty Hasselblad charakteryzują się niewielkim, ergonomicznym kształtem. Wszystkie produkty marki Hasselblad bezkompromisowo skupiają się na zapewnianiu najwyższej jakości obrazu. Poznaj szeroką ofertę aparatów i obiektywów marki Hasselblad.

1- 76

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 76

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Hasselblad H5D-40

Hasselblad H5D-40 to średniej wielkości aparat cyfrowy DSLR wyposażony w czujnik CCD 32.9 x 43.8 mm o rozdzielczości 40 MP. To pewność obrazów w żywych, jasnych kolorach bez gradacji, które bardzo płynnie pokrywają się ze sobą. Możliwość określenia i zaprogramowania siedmiu różnych preferencji sprawia, że możesz od razu zacząć fotografować w każdych okolicznościach. Zaawansowany system ustawiania ostrości w aparacie Hasselblad to gwarancja precyzyjnego obrazu. Zdjęcia będą idealne nawet bez konieczności zatrzymywania się, aby wykonać kolejne ujęcie.

Hasselblad Lens HC 150mm F3.2 N

HC 150mm Hasselblad to idealny obiektyw do wykonywania zdjęć portretowych i krajobrazowych. Jego charakterystyczną cechą jest niewielki, ale zauważalny efekt teleobiektywu. W połączeniu z subtelną głębią ostrości pozwala na przekształcenie rozmytego obrazu tła w bardziej wyostrzone. Cała seria produktów HC marki Hasselblad ma na celu zapewnienie optymalnej ostrości i jakości zdjęciom, bez względu na to czy tworzysz obrazy analogowe czy cyfrowe.

Akcesoria Hasselblad

Firma Hasselblad oferuje szeroki wybór różnorodnych akcesoriów. Wśród produktów znajdziesz m.in. pasek idealnie nadający się do noszenia wszelkich aparatów H Hasselblad. Znajdziesz również kable o długości 0,5 m kompatybilny z aparatem H Hasselblad. Przykładowo, jeśli zamówisz produkt Rear Lens Cap Hasselblad w dzień roboczy do godziny 16.00i jest on dostępny w naszym magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops