Hama Ramka cyfrowa na zdjęcia

Chciałbyś, aby twoje najpiękniejsze wspomnienia uwiecznione na zdjęciach były zawsze blisko ciebie? Ramka cyfrowa na zdjęcia Hama to coś idealnego dla ciebie! Skopiuj swoje ulubione zdjęcia na karcie pamięci, umieść ją w ramce cyfrowej i oglądaj pokaz slajdów w dowolnej chwili.

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Hama Digital Photo Frame 12.1"

Ramka cyfrowa na zdjęcia Hama 12.1" pozwoli ci nie tylko wyświetlać obrazy, ale również odtwarzać muzykę i filmy. Ramka oferuje szereg różnorodnych funkcji do wyświetlania zdjęć, w tym pokaz slajdów, zoom i regulator czasu. W tylnej części ramki znajduje się specjalny otwór, dzięki czemu będziesz mógł umieścić ją na ścianie.

Hama Digiframe

Hama Digiframes dostępne są w różnych opcjach. Ramki cyfrowe na zdjęcia Hama oferują różne możliwości odtwarzania i świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Ponadto są wyposażone w zegar i kalendarz. Chcesz być na bieżąco z prognozą pogody? W takim razie powinieneś wybrać ramkę Hama Digiframe 8" Ultra Slim Steel met Weather Station.

Chcesz kupić ramkę cyfrową na zdjęcia Hama?

Jeśli zamówisz ramkę cyfrową na zdjęcia Hama w dzień roboczy do godziny 16:00 i będzie ona dostępna w naszym magazynie, wyślemy ją do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24