• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Hahnemühle

Założona w 1584 roku niemiecka firma Hahnemühle specjalizuje się w produkcji wyrobów papierniczych zarówno tradycyjnych, jak i cyfrowych i przemysłowych. Powstała ponad 400 lat temu, ale odważnie patrzy w przyszłość, zapewniając ciągły rozwój i innowacyjność rozwiązań. Hahnemühle produkuje wyroby papiernicze, stawiając na wysoką jakość, a nie na ilość. Najlepsze materiały, szacunek dla rzemiosła i odpowiadanie na potrzeby klientów to czynniki, które przyczyniły się do światowej sławy produktów marki Hahnemühle.

1- 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Wybór produktów Hahnemühle

Wśród produktów Hahnemühle znajdziesz różnorodne rozmiary i rodzaje papieru. Na przykład półbłyszczący Hahnemühle Photo Luster 290 albo wykonany maszynowo papier Hahnemühle Albrecht Dürer A3+. Szykasz szybkoschnącego i wodoodpornego papieru fotograficznego? Wybierz niezawodny Hahnemühle Photo Pearl 310 A3.

Hahnemühle Photo Silk Baryta 310

Photo Silk Baryta 310 marki Hahnemühle to białe, satynowe bryty papieru, który przypomina tradycyjny papier fotograficzny powlekany halogenkami srebra. Unikalna powłoka z siarczanu baru tworzy wyjątkową gamę kolorystyczną. Dzięki temu wydruki są precyzyjne, wyróżniają się doskonałą jakością, intensywnością koloru i jasności. Papier fotograficzny Hahnemühle Photo Silk Baryta jest wolny od wszelakich szkodliwych substancji i spełnia kryteria jakości zgodne ze standardami ISO 9706.

Chcesz kupić produkt marki Hahnemühle?

Jeśli zamówisz dowolnie wybrany produkt marki Hahnemühle w dzień roboczy do godziny 16.00 i będzie on dostępny na magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops