Gwarancje i pokwitowania

Z gwarancją i voucherami możesz zaskoczyć kogoś lub przedłużyć własną gwarancję. Aby jak najdłużej cieszyć się nabytym produktem, uzyskasz od nas standardową dwuletnią gwarancję. Możesz ją również dodatkowo przedłużyć. Szukasz prezentu dla kogoś, która kocha filmy i fotografie? Nasz prezentowy voucher będzie zatem idealnym pomysłem! Dzięki rozszerzonemu asortymentowi każdy u nas znajdzie coś dla siebie Mamy nawet akcesoria do smartfonów, tabletów, telewizorów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Wygoda gwarancji

Z dodatkową gwarancją Extra Guarantee, możesz zakupić dodatkową gwarancję przedłużającą regularną, dwuletnią, zapewnianą już przez nas gwarancje. Przykładowo, jeżeli zakupujesz dodatkową gwarancję na dwa lata, w sumie będziesz miał 4 letnią gwarancję na swój produkt. W ten sposów zyskujesz 4 lata:

  • brak kosztów związanych z przeglądem
  • brak kosztów przesyłki
  • brak kosztów związanych z naprawą

Vouchery

Voucher prezentowy to idealny podarunek dla każdego miłośnika filmu i fotografii. W naszym sklepie znajdziesz vouchery o różnej wartości. Podarunek będzie dostosowany na każdą kieszeń i dla każdego.

Kup gwarancje & vouchery online

Chciałbyś dokupić dodatkową gwaracje lub voucher prezentowy? Sprawdź nasze oferty w sklepie internetowym. Znalazłeś to czego szukałeś? Złóż zamówienie online! Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24