Gorillapod

Gorillapod to bardzo elastyczny i giętki statyw. Możliwość przechylania i obracania umożliwia pozycjonowanie tego małego statywu na wiele różnych sposobów. To jeszcze większa swoboda w urzeczywistnianiu kreatywnych pomysłów. Dzięki gumowym nóżkom gorillapod zapewnia doskonałą przyczepność, nawet na chropowatych, nierównych powierzchniach. Ponadto za sprawą lekkiej konstrukcji jest bardzo łatwy do przenoszenia.

1- 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kreatywne i niepowtarzalne widoki

Większość gorillapodów może obracać się o 360 stopni i przechylać do 90 stopni. To sprawia, że znajdują różnorodne zastosowanie. Dodatkowo ten rodzaj statywu jest wyposażony w elastyczne i zginane odcinki nóg, które pozwalają na mocowanie do różnych przedmiotów. W ten sposób z łatwością umieścisz statyw na ogrodzeniu, kamieniu czy gałęzi. To szansa na uchwycenie fascynujących widoków.

Gorillapody dla różnych aparatów

Gorillapod może być używany w połączeniu z różnymi urządzeniami. Pomimo tego, że ten rodzaj statywu cechuje się niewielkimi rozmiarami, nadaje się nie tylko do małych aparatów kompaktowych. Przykładowo, nasza oferta obejmuje gorillapody zaprojektowane specjalnie z myślą o lustrzankach. Cechują się większą wydajnością, dzięki czemu zapewniają stabilność w zestawieniu z cięższymi aparatami.

Gorillapody dla smartfonów

Gorillapod jest również interesującym statywem dla smartfona! Korzystając ze smartfona przymocowanego na gorillapodzie, możesz tworzyć piękne i stabilne zdjęcia. To szczególnie przydatne akcesorium dla osób, które często używają swoich telefonów do tworzenia zdjęć lub filmów. Ten typ gorillapodów posiada specjalny zacisk, który pozwala na umieszczenie smartfona w różnych pozycjach. Mogą być też używane z większością dostępnych na rynku telefonów.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24