GoPro Kamera

Szukasz kamery do tworzenia ujęć w ekstremalnych warunkach i filmowania sportów akcji? Zatem poznaj szeroką ofertę kamer GoPro. Kamery sportowe GoPro są dostępne tylko w serii Hero. Oferujemy wszystkie modele, a ponadto szeroki wybór akcesoriów GoPro. Czy chcesz zacząć swoją przygodę z kamerą GoPro? Zatem trafiłeś we właściwe miejsce.

4 produkt(ów)

 • GoPro HERO7 Czarny

  Normalna cena: 1 824,38 zł

  Obniżona cena 1 696,80 zł

  Dostępne w magazynie
 • GoPro HERO7 Biały

  Normalna cena: 931,33 zł

  Obniżona cena 913,89 zł

  Zamówienie w ciągu 6-8 dni roboczych
 • GoPro HERO7 Srebrny

  Normalna cena: 1 399,12 zł

  Obniżona cena 1 267,29 zł

  Dostępne w magazynie
 • GoPro Fusion
  2 551,54 zł
  Dostępne w magazynie

4 produkt(ów)

Uchwyć akcję kamerą GoPro

Jeśli lubisz aktywny tryb życia i chcesz dzielić się swoją pasją ze znajomymi, musisz mieć kamerę GoPro. Gwarantuje ona wyraźne obrazy bez względu na lokalizację. Co więcej, zawsze masz pewność, że ta mała kamera jest kompatybilna z Twoim urządzeniem mobilnym i łatwa w użyciu. Możesz od razu obejrzeć film wideo na smartfonie i udostępniać go znajomym i rodzinie. Nie tylko Ty, ale wszyscy wokół ciebie będą cieszyć się wyraźnymi, jasnymi filmami nakręconymi GoPro.

I więcej

Kamery sportowe GoPro są bardzo popularne, dlatego dostępna jest szeroka gama dodatkowych akcesoriów. Najważniejsze z nich to m.in.:

 • Torby
 • Obudowy
 • Mocowania

Zawsze jest coś, co idealnie pasuje

Akcesoria GoPro oferowane są przez wielu producentów, nie tylko GoPro. Wiele marek dąży do tego, aby ich produkty były kompatybilne z popularnymi kamerami GoPro. To kolejny znak, że GoPro to gwarantowany sukces!

Chcesz kręcić swoje własne filmy akcji? Poznaj kamery GoPro w Photospecialist

 

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24