Gopro Kamera video

Szukasz kamery wideo do wykorzystania w ekstremalnych warunkach lub podczas uprawiania sportów akcji? U nas znajdziesz wszystkie modele kamer sportowych GoPro Hero, które oferują nowe funkcje, takie jak "Night Photo" i "QuikCapture". Kamery sportowe GoPro są również niezastąpione podczas wakacji za sprawą łatwości obsługi. Ciesz się pięknymi ujęciami dzięki naszym kamerom sportowym!

4 produkt(ów)

 • GoPro HERO7 Czarny

  Normalna cena: 1 824,75 zł

  Obniżona cena 1 697,15 zł

  Dostępne w magazynie
 • GoPro HERO7 Biały

  Normalna cena: 931,52 zł

  Obniżona cena 914,08 zł

  Zamówienie w ciągu 6-8 dni roboczych
 • GoPro HERO7 Srebrny

  Normalna cena: 1 399,40 zł

  Obniżona cena 1 267,55 zł

  Dostępne w magazynie
 • GoPro Fusion
  2 552,06 zł
  Dostępne w magazynie

4 produkt(ów)

Ekstremalne warunki i sporty akcji

Jeśli lubisz aktywny tryb życia i chcesz dzielić się swoją pasją ze znajomymi, musisz mieć kamerę GoPro. Gwarantuje ona wyraźne obrazy bez względu na lokalizację. Możesz od razu obejrzeć film wideo na smartfonie i udostępniać go znajomym i rodzinie. Idealny sposób na dzielenie się doświadczeniami!

I więcej

Kamery sportowe GoPro są bardzo popularne, dlatego dostępna jest szeroka gama dodatkowych akcesoriów. Najważniejsze z nich to m.in.:

 • Mocowania
 • Torby
 • Obudowy

Zawsze jest coś, co idealnie pasuje

Akcesoria GoPro oferowane są przez wielu producentów, nie tylko GoPro. Wiele marek dąży do tego, aby ich produkty były kompatybilne z popularnymi kamerami GoPro. To kolejny znak, że GoPro to gwarantowany sukces!

Czy zamierzasz tworzyć filmy w ekstremalnych warunkach, a może chcesz nagrywać sporty akcji? Poznaj kamery GoPro w Photospecialist

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24