• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

GoPro Akcesoria

Posiadamy szeroki wybór akcesoriów do kamer GoPro, np. GoPro Head Strap + QuickClip. Mocowanie do GoPro możesz nosić bezpośrednio na głowie lub kasku, nagrywając filmy nawet gdy jesteś w ruchu. Chciałbyś filmować swoje przygody podczas surfowania, wakeboardingu lub pływania kajakiem? Koniecznie poznaj akcesoria GoPro The Handler. Dzięki nim nagrywanie filmów z GoPro będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze!

1- 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

GoPro LCD Touch BacPac Hero4

Zdejmowany wyświetlacz dotykowy możesz bezproblemowo przypiąć do tylnej części kamery GoPro, czyniąc go jeszcze łatwiejszym w użyciu i zapewniając dodatkową kontrolę. Jest idealny do odtwarzania filmów i zdjęć bezpośrednio z GoPro. Regulacja ustawień kamery jest jeszcze przystępniejsza - jedno kliknięcie i po sprawie!

GoPro Gooseneck

GoPro Gooseneck ACMFN-001 zapewni ci jeszcze więcej możliwości nagrywania fascynujących filmów przy pomocy kamery GoPro. 20-centymetrowy elastyczny uchwyt może być stosowany również jako kijek do selfie. GoPro Gooseneck jest kompatybilny z dowolnym mocowaniem GoPro.

Chcesz kupić akcesoria GoPro?

Jeśli zamówisz wybrane GoPro akcesoria w dzień roboczy przed godziną 16.00 i są one dostępne w naszym magazynie, wyślemy je do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops