• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

GoPro

Firma GoPro została założona w 2002 roku i szybko urosła do rangi największego dostawcy kamer sportowych. Wszystko zaczęło się od założyciela, który żałował, że sam nie był w stanie nagrać dobrego filmu podczas surfowania. Teraz firma GoPro stała się powszechnie znana i miliony jej produktów zostały sprzedane. Do jakich działań użyjesz kamery sportowej GoPro?

GoPro

1- 43

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 43

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

GoPro do działań ekstremalnych Kamera

GoPro została zaprojektowana do używania podczas ekstremalnych działań. Jest odporna na wstrząsy i wodę. Kamery GoPro nadają się do nagrywania akcji podczas sportów zimowych, a także podczas uprawiania kolarstwa górskiego, skoków na bungee lub innych ekstremalnych sportów. Łatwość ich użycia sprawia, że są idealne również na wakacje.

Wybór GoPro Sportowe kamery

GoPro są dostępne tylko w serii Hero. Każdy model ma swój własny charakter i zastosowanie. Od najmniejszego modelu GoPro, Hero Session, po najnowszy model GoPro Hero4. Aby jeszcze bardziej zwiększyć łatwość obsługi, są dostępne rozmaite akcesoria GoPro. Ponadto istnieją drony, specjalnie przystosowane do montowania Twojej kamery.

Czy chcesz zakupić produkt firmy GoPro?

Oferujemy szeroki wybór naszych produktów w sklepie internetowym. Jeżeli zamówisz GoPro Hero4 Adventure w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops