GoPro

Firma GoPro założona w 2002 r. i szybko stała się największym producentem kamer sportowych. Marka GoPro jest znana na całym świecie i doceniana za produkty wyróżniające się doskonałą jakością. Kamery akcji GoPro wykorzystywane są podczas profesjonalnych produkcji wideo. To nie przypadek, że GoPro jest niesamowicie popularny wśród entuzjastów wideo.

GoPro

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Zawsze szukasz nowych wyzwań?

Kamery GoPro są przeznaczone do użytku podczas ekstremalnych aktywności. Są odporne na wodę i wstrząsy. Kamery GoPro doskonale nadają się do nagrywania akcji podczas sportów zimowych, ale także kolarstwa górskiego, skoków na bungee lub innych (ekstremalnych) działań. Świetnie sprawdzają się również podczas wakacji, ponieważ są łatwe w użytku. Czy zawsze poszukujesz nowych wyzwań i chcesz je uchwycić w wysokiej rozdzielczości? Zatem nie zapomnij zabrać swojego GoPro!

I więcej

Kamery sportowe GoPro są bardzo popularne, dlatego dostępna jest szeroka gama dodatkowych akcesoriów. Najważniejsze z nich to m.in.:

  • Mocowania
  • Torby
  • Obudowy

Zawsze jest coś, co idealnie pasuje

Akcesoria GoPro oferowane są przez wielu producentów, nie tylko GoPro. Wiele marek dąży do tego, aby ich produkty były kompatybilne z popularnymi kamerami GoPro. To kolejny znak, że GoPro to gwarantowany sukces!

Szukasz wyzwania? Poznaj kamery GoPro w Photospecialist

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24