Głośnik przenośny

Przenośne głośniki zapewniają muzyczną swobodę posiadaczom smartfonów. Podłącz głośnik do smartfona przez Bluetooth i odtwarzaj muzykę z telefonu w dowolnym miejscu. Przenośne głośniki w naszej ofercie to bardzo niewielkie urządzenia, które z łatwością zmieścisz w kieszeni czy torbie. Dzięki temu zawsze i wszędzie będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku.

1- 26

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 26

Strona:
  1. 1
  2. 2

Bezprzewodowy głośnik JBL

W naszym asortymencie znajdziesz bezprzewodowe głośniki JBL. Marka od wielu lat zapewnia nowoczesne urządzenia w dziedzinie technologii dźwięku. Wszystko zaczęło się od produkcji systemów dźwięku w kinach. Od tamtego czasu asortyment firmy znacznie się powiększył. Obecnie przenośne głośniki marki JBL możesz spotkać niemal wszędzie, m.in. w kinach, teatrach, na festiwalach, a nawet w domach.

Produkty tej marki cechują się innowacyjnością i odpowiadają na potrzeby klientów. JBL produkuje przenośne głośniki, które zapewniają jakość dźwięku na najwyższym poziomie.

Używaj swojego głośnika jak długo chcesz

Nasze przenośne głośniki wyposażone są w potężny akumulator. Dzięki temu zapewniają bardzo długi czas działania. Większość głośników jest również łatwa do ładowania za pomocą dostarczonego kabla USB. Ponadto, niektóre modele przenośnych głośników zapewniają tłumienie wszelkich szumów. Pozwalają na odbieranie połączeń bez konieczności każdorazowego wyłączania głośnika.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24