• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
 • 40 lat doświadczenia
 • Odwiedź obsługę klienta

Gitzo

Pierwsze statywy Gitzo zostały wykonane w 1944 roku. Marka Gitzo stwierdziła, że chce stać się rynkowym liderem z doskonałymi produktami. Nie tylko statywy, lecz także i głowice do statywów musiały mieć absolutną jakość. Po dziś dzień Gitzo dysponuje najbardziej zaawansowanymi i rewolucyjnymi technologiami. Właśnie dlatego fotografowie przysięgają na najlepsze wykonanie produktów Gitzo.

1- 93

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 93

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Wysokiej jakości wybór Gitzo

Gitzo ma dla Ciebie idealny statyw, począwszy od małych lustrzanek do profesjonalnych kamer wideo. Są funkcjonalne i ponadczasowe, co oznacza, że Twoje akcesoria zawsze będą kompatybilne ze statywami Gitzo. Celem Gitzo jest dążenie do bezkompromisowych rozwiązań. W ten sposób produkty Gitzo są wzniesione na wyższy poziom jakości.

Możliwości/wyposażenie* Gitzo

Fotografowie rozstrzygają tylko na korzyść najlepszych. Najwyższa wydajność bez kompromisów. Gitzo jest i zawsze będzie klasą samą w sobie. Byli pierwszymi, którzy wprowadzili innowacje do swoich produktów, dołączając do nich węgiel, a także jako pierwsi zaprojektowali pierwsze głowice do statywu wykonane z magnezu. Klasyczny styl, nowoczesna ergonomia, wysokiej jakości materiały i absolutna stabilność - to kluczowe cechy marki Gitzo.

5-cio gwiazdkowy sprzedawca Gitzo

Statywy i głowice Gitzo mogą być sprzedawane tylko przez pięciogwiazdkowych sprzedawców. Jesteśmy dumni z noszenia tej etykiety. Możesz być pewien, że oferujemy Ci doskonałą znajomość produktów, profesjonalne podejście i starannie dobrany asortyment. Słuchamy konkretnych wymagań i życzeń klienta, i zawsze oferujemy dopasowane usługi. Jeżeli zamówisz Gitzo w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops