Gitzo

Od 1944 r., odkąd statywy Gitzo pojawiły się na rynku, firma ma ambicje, aby zadowalać swoich klientów doskonałymi produktami. Nie tylko statywy tej marki, ale również głowice statywowe wyróżniają się niesamowitą jakością. Do dziś Gitzo ma najbardziej zaawansowaną i rewolucyjną technologię. 

1- 96

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1- 96

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Wysokiej jakości produkty marki Gitzo

Dla fotografów tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre. Wymagają najwyższej wydajności bez kompromisów. Gitzo jest i pozostaje klasą samą w sobie. To pierwsza firma, która wprowadziła innowacyjne produkty konstrukcji włókien węglowych i zaprojektowała pierwsze głowice statywowe wykonane z lekkich stopów magnezu. Klasyczny styl, nowoczesna ergonomia, wysokiej jakości materiały zapewniają absolutną stabilność - to Gitzo oferuje w standardzie.

Cechy Gitzo

Od małych lustrzanek po profesjonalne aparaty - Gizo zawsze ma dla Ciebie odpowiedni statyw.

 • Są funkcjonalne i ponadczasowe
 • Akcesoria są zawsze kompatybilne
 • Gitzo nieustannie rozwija swoje produkty

5-gwiazdkowy dealer Gitzo

Statywy i głowice Gitzo są sprzedawane tylko przez 5-gwiazdkowych dealerów. Z dumą należymy do tego grona. Dzięki temu możesz być pewny, że mamy doskonałą wiedzę na temat profesjonalnej metody pracy i specjalnie dobranego asortymentu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i zawsze służymy radą. 

Szukasz odpowiedniego statywu? Zobacz ofertę Gitzo w Foto Konijnenberg!

Chcesz kupić statyw Gitzo? - Photospecialist Bezkonkurencyjna jakość i zaawansowane technologie są synonimami Gitzo. Szukasz wysokiej jakości statywu? Gitzo - tej firmy nie możesz zignorować.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24