GigaPan

GigaPans to gigapikselowe panoramy i obrazy cyfrowe z miliardem pikseli. GigaPan tworzy bajeczne panoramy z fascynującym ujęciem detali. Fenomenalnie duże, ale niezwykle jasne i ostre. Zarówno początkujący fotografowie, jak i profesjonaliści będą zachwyceni zaawansowaną technologią pozwalającą tworzyć zdjęcia o dużej rozdzielczości. Powstałe obrazy pozwalają uchwycić świat w nowy, niepowtarzalnym ujęciu.

12 produkt(ów)

12 produkt(ów)

GigaPan Epic

GigaPan Epic zamieni każdy standardowy aparat cyfrowy w aparat panoramiczny. GigaPan umieszczony na zwykłym aparacie łączy kilkaset pojedynczych zdjęć w jedno o wysokiej rozdzielczości. Połączenie jest bardzo płynne i naturalne.

GigaPan Epic Pro

GigaPan Epic Pro oferuje zaawansowaną technologię i ciekawy design. Pozwala uchwycić fenomenalną głębię i czystość gigapikselowych panoramicznych zdjęć. Włącz automatyczną funkcję robienia zdjęć i pozwól aparatowi pracować! Z pomocą darmowego pakietu oprogramowania możesz połączyć wszystkie ujęcia w jeden duży obraz panoramiczny.

Chcesz kupić produkt marki GigaPan?

Jeśli zamówisz GigaPan Epic 100 w dniu roboczym do godziny 16.00 i jest on dostępny na magazynie, wyślemy go do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24