Generator do lamp błyskowych

Z generatorem lamp błyskowych lub generatorem studyjnym masz zawsze przy sobie dodatkowe zasilanie do fotograficznego systemu oświetlenia. Pozwala to na tworzenie zdjęć w plenerze. Bez względu na to, gdzie fotografujesz, twoja lampa zawsze będzie wyposażona w niezbędne źródło zasilania.

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Zastosowanie generatorów do lamp błyskowych

W naszej ofercie znajdziesz przenośne i kompaktowe generatory do lamp błyskowych. Można używać generatora jako dodatkowe, mobilne źródło zasilania. To idealne rozwiązanie dla fotografów, którzy realizują swoje sesje w plenerze lub podczas podróży. Niektóre generatory można nawet rozszerzyć przy pomocy dodatkowego gniazda zasilania, zapewniając dodatkowe połączenie.

Zalety generatora studyjnego

Dużą zaletą generatorów studyjnych jest szybszy czas ładowania lampy błyskowej. Ze względu na szybki czas ładowania można tworzyć więcej zdjęć bez niepotrzebnych przestojów.

Zamów online generator do lampy błyskowej

Oferujemy generatory do lamp błyskowych różnych marek, w tym m.in. Innovatronix i Elinchrom. Jeśli zamówisz generator w dzień roboczy przed godziną UPS i jest on dostępny w magazynie, produkt zostanie przesłany tego samego dnia

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24