Garmin

Garmin jest obecnie dużą, prężnie działającą firmą produkującą systemy nawigacyjne i GPS do samochodów, łodzi, a także przeznaczone dla sportów szybkościowych, takich jak kolarstwo czy bieganie. Od pewnego czasu firma wykorzystuje też swój technologiczny potencjał do produkcji kamer sportowych. W dzisiejszych czasach wszystko kręci się wokół tworzenia i dzielenia się nagraniami, a Garmin rozumie dziedzinę wideo jak żadną inną. Firma, posiadająca ponad 50 oddziałów i 11 000 pracowników na całym świecie, łączy innowacyjność z funkcjonalnością, dzięki czemu zdobyła sobie zaufanie klientów na całym świecie. Oferuje produkty, które przeznaczone są dla każdego, kto chce dokumentować swoje przygody w wysokiej rozdzielczości z dokładnymi danymi na temat lokalizacji.

Garmin

16 produkt(ów)

16 produkt(ów)

Kamery sportowe Garmin

Garmin Virb to wysokiej jakości kamera sportowa, pozwalająca nagrywać w różnych rozdzielczościach, którą można przymocować do wielu powierzchni, takich jak np. deska surfingowa, snowboard lub kask rowerowy. Umożliwia tworzenie wyraźnych obrazów podczas różnych aktywności. Dzięki funkcji Wi-Fi możesz od razu udostępniać swoje ujęcia znajomym. Ponadto dostępnych jest kilka przydatnych akcesoriów zwiększających potencjał kamery.

Wideo 360 stopni z Garmin

Z Garmin Virb 360 możesz tworzyć fascynujące filmy i zdjęcia w 360 stopniach, zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki bardzo dobrej stabilizacji obrazu przy 1 kliknięciu do rozdzielczości 4K przy 30 kl./s będziesz mógł tworzyć ujęcia szybko i bez konieczności długotrwałej edycji. Ponadto każdą przygodę możesz transmitować na żywo. Garmin to krok w stronę przyszłości.

W stronę przygody z Garmin

Lubisz biegać? A może pasjonuje cię kolarstwo górskie? Dla każdego, kto ceni sobie aktywny styl życia i wyjątkowe przygody, Garmin oferuje nowoczesny sprzęt, dzięki któremu uwiecznisz najwspanialsze chwile. Beztroskie, łatwe filmowanie — cokolwiek robisz. Ponadto dokładne określanie lokalizacji, ponieważ Garmin zawsze zna drogę do celu.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24