Futerał na obiektyw

Futerał umożliwia bezpieczne przechowywanie i przenoszenie cennego obiektywu. Jest to niewielka obudowa, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa twojemu obiektywowi. W przypadku większości obiektywów można znaleźć idealnie pasujący futerał. Dużą zaletą jest możliwość przymocowania futerału do paska od torby.

1- 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

Bogaty wybór futerałów na obiektywy

Teraz możesz przechowywać i przenosić swoje obiektywy bezpiecznie i bez obaw. W naszej ofercie znajdziesz futerały różnych marek w wielu rozmiarach i kolorach. Oferujemy głównie czarne futerały, ale bez problemu znajdziesz również inne kolory, w tym niebieski, brązowy, szary, zielony czy pomarańczowy.

Futerały na obiektywy EasyCover i LensCoat

Marki EasyCover i LensCoat oferują futerały wyposażone w specjalne pętle na pasek, dzięki którym można z łatwością przymocować je np. do torby czy plecaka. To bardzo przydatna funkcja, ponieważ pozwala na swobodne i szybkie wyjmowanie obiektywu bez konieczności otwierania torby.

Kup online futerał na obiektyw

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór futerałów na obiektywy. Jeśli zamówisz swój futerał przed godz. 16.00 i będzie on dostępny w naszym magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24