Fujifilm Makro Obiektyw

Z obiektywem macro Fujifilm uchwycisz fascynujący makroświat z bliska. Przykładowo, fotografując kwiaty lub owady, najlepiej używać obiektywu macro. Dla większości obiektywów najkrótsza odległość ogniskowania to ok. 1 m, a w przypadku obiektywów macro o średnicy 100 mm wynosi ona ok. 29 cm. Dzięki temu maksymalnie przybliżysz się do obiektu, aby wykonać szczegółowe zdjęcie. Większość obiektywów makro ma długość ogniskową ok. 100 mm. Z obiektywem macro Fujifilm odkryjesz świat, który często jest zbyt mały, aby go dostrzec.

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Odkryj nowe oblicze świata z obiektywem macro Fujifilm

Świat niewielkich roślin, kwiatów i owadów zwykle pozostaje niezauważony. Nawet na zdjęciach trudno dostrzec te najdrobniejsze elementy przyrody. Są one zbyt małe, by uchwycił je sprzęt fotograficzny, a nawet ludzkie oko. Większość standarodowych obiektów nie jest w stanie odpowiednio skupić się na małych obiektach. Podczas wykonywania ujęcia zwykle trzeba stanąć kilka kroków dalej od tematu, co niestety wiąże się z ryzykiem utraty unikalnych szczegółów. Z obiektywem macro Fujifilm nie umknie ci żaden detal. To narzędzie niezbędne podczas odkrywania tajników fascynującego makroświata.

Dlaczego obiektyw makro z Fujifilm?

  • Może skupiać się na małych obiektach
  • Oferuje uchwyty do tworzenia specjalnych obrazów
  • Nadaje się do fotografowania roślin, kwiatów i owadów

Kup online obiektyw macro Fujifilm

W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spomiędzy wielu obiektywów macro Fujifilm. Zamówiłeś swój obiektyw przed godz. 16:00 i jest on dostępny w magazynie? Zatem Twoje zamówienie zrealizujemy tej samej nocy. Zapraszamy też do naszych sklepów stacjonarnych!

Przechwytuj rośliny, kwiaty i owady za pomocą obiektywu makro Fujifilm? Zobacz wybór Photospecialist!

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24