Fujifilm

Fujifim, lub po prostu Fuji, to japońska firma fotograficzna, założona w 1934 roku. Nasz sklep internetowy nie byłby kompletny, gdybyśmy nie zaoferowali aparatów Fujifilm. Bez względu na Twoją technikę fotografowania, mamy dopasowane aparaty dla każdego. Począwszy od aparatu bezlusterkowego, na kompaktowym aparacie cyfrowym skończywszy. Oprócz aparatów, Fujifilm oferuje szeroki wybór obiektywów i akcesoriów.

1- 285

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 285

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Aparat Fujifilm

Aparaty, które produkuje Fujifilm, to aparaty bezlusterkowe i kompaktowe aparaty cyfrowe. Seria X to linia nagradzanych aparatów bezlusterkowych. Weźmy na przykład popularny aparat Fujifilm X-T1. Prawdziwy faworyt z wymiennymi obiektywami. Serię X cechują również aparaty z zamocowanymi obiektywami, takich jak Fujifilm X100T. Wolałbyś raczej mieć kompaktowy aparat cyfrowy? Rzuć okiem na modele Fujifilm Finepix.

Obiektywy Fujifilm

Jeżeli posiadasz aparat z serii X, prawdopodobnie potrzebujesz dopasowanego obiektywu. Obiektywy Fujifilm, lepiej znane jako Fujinon, są dostępne w wielu różnych odmianach. Na przykład, zdobywca nagrody EISA Fujinon XF 16-55. Obiektyw ten został uznany za Najlepszy Kompaktowy Obiektyw. (This lens was voted Best Compact System Zoom Lens.)* Znaczy to, że możesz spać spokojnie wiedząc, że dokonałeś dobrego wyboru.

Czy chcesz zakupić produkt firmy Fujifilm?

Oferujemy szeroki wybór naszych produktów w sklepie internetowym. Jeżeli zamówisz Fujifilm XQ2 w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24