• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Fotografia podróżnicza: Upewnij się, że masz kompletny sprzęt!

Reisfotografie 

Fotografia podróżnicza — prawie każdy ma pewne doświadczenia w tej dziedzinie. Świat staje się mniejszy, co znacznie ułatwia zwiedzanie nawet odległych krajów. Biała plaża na tropikalnej wyspie, imponujące pasma górskie lub tętniąca życiem metropolia. Wszystkie ekscytujące miejsca możesz sfotografować w perfekcyjny sposób. Podobnie jak piękne pejzaże nieopodal Twojego domu.

Wiele osób twierdzi: “wystarczy mieć dobry aparat, żeby tworzyć dobre zdjęcia z podróży”. Dobry aparat fotograficzny jest oczywiście ważny, ale nie najważniejszy. Jest jeszcze kilka innych istotnych elementów. Jeśli pracujesz z wymiennymi obiektywami, musisz dobrać je odpowiednio do fotografowanych obrazów. A co z innymi akcesoriami, takimi jak np. statyw? Przyda się również solidna torba na aparat. Na tej stronie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w fotografii podróżniczej, w tym pomocne wskazówki. W ten sposób będziesz tworzyć wysokiej jakości zdjęcia ze swoich wypraw. Fotografia podróżnicza to fascynująca dziedzina!

Fotografia podróznicza: Must haves

Szkoda czasu na nijakie ujęcia, twórz piękne zdjęcia krajobrazów

Szkoda czasu na nijakie ujęcia, twórz piękne zdjęcia krajobrazów

Podczas ferii i wakacji znacznie częściej sięgamy po aparat fotograficzny. W jaki sposób tworzyć ujęcia krajobrazów, aby uzyskać...

Kontynuuj czytanie

Manfrotto BeFree Live Statyw wideo

Manfrotto BeFree Live Statyw wideo

Na ulicy zawsze coś się dzieje, co jest powodem rosnącej popularności fotografii ulicznej. Ale oprócz zdjęć warto zwrócić uwagę na możliwość tworzenia fascynujących...

Kontynuuj czytanie

Recenzja: Statyw Coman EMU TM287 z głowicą

Recenzja: Statyw Coman EMU TM287 z głowicą

Statyw wykonany jest z aluminium. Sprawia wrażenie solidnego jednak jest dosyć ciężki. Tak też jest w rzeczywistości. Na pudełku można przeczytać, że statyw waży 2,16 kg. Lżejszą alternatywą są statywy wykonywane z węgla, jednak trzeba za nie sporo zapłacić. Trzeba też przyznać, że na rynku możemy znaleźć dużo cięższe statywy, więc ten jest całkiem umiarkowaną opcją.

Kontynuuj czytanie

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops