• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta lub zadzwoń do nas: +48 223076856

Fotografia kulinarna

Każda książka kucharska wypełniona jest zdjęciami pięknie wyglądających dań. Fotografie żywności nie są domeną wyłącznie książek. W internecie nawet najprostsze posiłki zawsze prezentowane są w najlepszym wydaniu. Zaczynasz się robić głodny, gdy na nie patrzysz! Oczywiście te dania wymagają wysiłku nie tyle zręcznego szefa kuchni, ile fotografa, który dobrze zna się na swoim fachu. Być może ty też od czasu do czasu przygotowujesz posiłki, które nie tylko smakują, ale i niesamowicie wyglądają. Kiedy z pasją i energią gotujesz dla swojej rodziny i przyjaciół, warto uwiecznić kulinarne dokonania na perfekcyjnie wykonanych zdjęciach.

Celem fotografii kulinarnej jest przekazanie czegoś więcej niż tylko atmosfery. Zdjęcia kulinarne muszą przemawiać wszystkich zmysłów. Jednak to wymaga wyjątkowych umiejętności. Pozwól się zainspirować możliwościami aparatów, wywiadem z fotografem kulinarnym i naszymi wskazówkami!

Funkcja Rack Focusing Panasonic

Funkcja Rack Focusing Panasonic

Wiele aparatów Lumix Panasonic wyposażonych jest w funkcję zmiany ostrości typu Rack Focusing/Focus Transition. Przykładowo, model GH5...

Kontynuuj czytanie

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops