Fotografię komórkową

Czasy, gdy telefon komórkowy był używany wyłącznie do rozmów i wysyłania sms-ów, są już daleko za nami. Obecnie nasza komórka ma znacznie szersze zastosowanie. Bardzo często wykorzystujemy ją do robienia zdjęć. Większość smartfonów wyposażonych jest w duże matryce oraz jasne obiektywy, dorównując swoimi parametrami cyfrowym aparatom kompaktowym. 

Fotografię komórkową praktykuje obecnie niemal każdy posiadacz smartfona. Wraz z kolejnymi nowymi modelami możliwości w tym zakresie stają się bardziej rozbudowane. Na rynku pojawia się coraz więcej zaawansowanych akcesoriów. Zapraszamy do poznania naszej oferty i przeczytania kilku informacji na temat fotografii komórkowej.

Fotografię komórkową: Must haves

Zapisywanie zdjęć

Większość smarfonów ma wbudowaną pamięć wewnętrzną, która pozwala na przechowywanie setek zdjęć. Często jednak przydaje się dodatkowa karta microSD.

Poznaj ofertę kart pamięci

Edycja zdjęć

Fotografia komórkowa jest dostępna dla każdego. W końcu każdy z nas ma smartfona. Żeby jednak nadać swoim zdjęciom profesjonalny wygląd, konieczna jest odpowiednia edycja.

Poznaj ofertę programów do edycji zdjęć

Drukowanie zdjęć

Po zrobieniu zdjęcia smartfonem i odpowiedniej edycji, możesz dodać go do swojej galerii lub wydrukować w wysokiej rozdzielczości.

Poznaj ofertę drukarek

 

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24