Rozmiar ma znaczenie

Profoto stworzył B10, ponieważ rozmiar ma znaczenie. Model B10 jest najmniejszą i najlżejszą lampą błyskową w historii. Dzięki pięciokrotnej mocy lampy błyskowej pozwala na kreatywne wykorzystywanie możliwości oświetleniowych w dowolnym miejscu. Ponadto, zapewnia jasne i przyciemnione światło ciągłe, które może być wykorzystywane w ekspozycji zarówno zdjęć, jak i filmów. A wszystko to mieści się ukryte w obudowie o wielkości kształcie obiektywu. B10 zmieści się w każdej torbie fotograficznej. Oprócz niewielkiego rozmiaru lampa błyskowa jest również lekka i bezprzewodowa. Dzięki temu XX z łatwością można zabrać wszędzie ze sobą. Idealna podczas sesji zdjęciowych w plenerze.

XX Profoto

Elastyczność

B10 to coś więcej niż tylko głowica błyskowa. Możesz jej użyć zarówno podczas tworzenia zdjęć, jak i filmów ze względu na wbudowane światło ciągłe. Pod względem mocowania ten nowy model jest łatwy i elastyczny. Przykładowo, możesz zamontować tę głowicę błyskową na statywie lamp błyskowych lub statywie aparatu, albo po prostu trzymać ją w dłoniach.

Wiele możliwości kreatywnej rozbudowy

W kwestiach kreatywności nie uznajesz kompromisów? Żaden problem. B10 od Profoto jest kompatybilny z różnymi akcesoriami do modyfikowania światła. Dzięki temu możesz kształtować światło na wiele różnych sposobów. Co więcej, ta głowica błyskowa jest również kompatybilna ze wszystkimi pilotami Profoto, dzięki czemu można jej używać razem z dowolną marką aparatu. I nie tylko z aparatami. Dzięki aplikacji Profoto możesz także użyć Smart Connectivity, aby połączyć B10 ze swoim smartfonem. Użyj tej opcji, aby przenieść swoją kreatywność na wyższy poziom. Korzystając z tej aplikacji, możesz tworzyć niesamowite zdjęcia za pomocą smartfona i zdalnie sterować głowicą błyskową.

XX Profoto

Dostępna w podwójnym zestawie

Wprowadzając na rynek B10, szczególną uwagę zwrócono na fotografów, którzy często pracują w plenerze. Fotografowanie poza studiem wiąże się z wieloma wyzwaniami. Musisz dobrze się przygotować, zanim jeszcze opuścisz dom. Ile sprzętu zabrać ze sobą i jak go przetransportować? Jeśli weźmiesz za dużo, będziesz musiał dźwigać niemały ciężar. Gdy zabierzesz za mało, zmniejszysz swoje szanse na wykonanie idealnego ujęcia.

Profoto wprowadza wygodny zestaw B10 Flash Duo. Ten zestaw zawiera dwie głowice błyskowe B10, zapakowane w stylowy i praktyczny plecak B10 Core S. Wystarczy jeszcze tylko wrzucić do plecaka aparat, kilka obiektywów i jesteś gotowy do pracy!

Cechy B10

  • Rozmiar i kształt obiektywu
  • Lekka i bezprzewodowa
  • 5-krotna moc lampy błyskowej
  • Elastyczne mocowanie na statywach lub stojakach
  • Łączność jest możliwa dzięki aplikacji B10
  • Kompatybilność ze 120+ moderatorami światła B10 oraz pilotem AirTTL

 
Fotografietips

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Daj się zainspirować i zgłębiaj wiedzę o fotografii

Co miesiąc dodajemy nowe wpisy do naszego bloga i recenzujemy produkty. Wszyscy sprzedawcy w naszych sklepach i pracownicy działu obsługi to fotografowie, dlatego regularnie udzielają porad naszym klientom. Chętnie dzielimy się cennymi wskazówkami i poradami! Specjalnie dla Ciebie na tej stronie tworzymy blogi, recenzje i artykuły z poradami. Poznaj je, aby zgłębiać wiedzę o fotografii. Najlepsze porady fotograficzne w Photospecialist!  
 

Sprawdź nasze produkty: