Kamera Express i Foto Konijnenberg / Photospecialist łączą swoje siły, podejmując wspólne działania na rynku. Kamera Express przejęła Foto Konijnenberg / Photospecialist. Wspólnie firmy obsługują obecnie 21 sklepów fotograficznych, z czego 17 znajduje się w Holandii, 3 w Belgii i 1 w Niemczech. Ponadto Foto Konijnenberg — pod nazwą Photospecialist — działa online w 10 krajach europejskich. Kamera Express będzie nadal rosnąć w siłę w wyniku tej współpracy. Wcześniej Kamera Express przejęła również sklep fotograficzny Foka.

Ben Cornelisse, CEO w Kamera Express, mówi: „Nieustanny rozwój jest wpisany w działania firmy Kamera Express. W ciągu ostatnich 5 lat liczba fizycznych sklepów wzrosła, a nasze sklepy internetowe nadal się rozwijają. Klienci doceniają podejmowane przez nas wysiłki. Nasz sklep internetowy został niedawno wybrany najlepszym sklepem z elektroniką w Holandii — po raz drugi z rzędu. To uznanie ze strony klientów przekłada się również na szybki wzrost obrotów. W 2018 r. podjęliśmy dalsze kroki związane z międzynarodową ekspansją, otwierając drugi sklep w Belgii. 3 sklepy stacjonarne i 10 sklepów internetowych Foto Konijnenberg / Photospecialist to solidna podstawa do dalszych podbojów rynkowych”.

Harold Konijnenberg, dyrektor Foto Konijnenberg / Photospecialist, dołącza do zarządu Kamera Express. „Foto Konijnenberg oferuje fachowe porady, doskonałą obsługę i bardzo szeroki asortyment. Pracownicy firmy Foto Konijnenberg to specjaliści w dziedzinie fotografii i wideo. To idealne połączenie wartości dwóch firm działających na rynku z pasją, dlatego współpraca z Kamera Express to dla nas naturalny krok w rozwoju firmy”, wyjaśnia Harold Konijnenberg.