• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
 • 40 lat doświadczenia
 • Obsluga klienta

Newsy i zasady

 1. Łączność bezprzewodowa w aparatach dla większej swobody fotografowania

  Wbudowane WiFi to obecnie standard. Zwłaszcza w aparatach. Dzięki tej funkcji w wygodny sposób przeglądniesz zdjęcia na tablecie lub telefonie, a dodatkowo oferuje znacznie więcej możliwości. Producenci aparatów, którzy zajmują się też produkcją smartfonów i tabletów, np. Sony i Samsung, zawsze są więc o krok dalej niż inne marki.

  Kontynuuj czytanie
 2. Autofokusa Lumix G
  Autofokusa Lumix G

  Panasonic stale poprawia wydajność autofokusa w swoich aparatach LUMIX G. Do tej pory ta marka osiągnęła wyjątkowo wysoki poziom w zakresie szybkiego i precyzyjnego automatycznego ustawiania ostrości. Ale co to właściwie oznacza?

  Kontynuuj czytanie
 3. Fotografia w pomieszczeniach
  Fotografia w pomieszczeniach

  Zima to czas, kiedy część wydarzeń sportowych odbywa się w pomieszczeniach, ponieważ imprezy plenerowe z oczywistych względów nie są realizowane. Niezależnie od tego, jakie są powody, dla fotografów sportowych to spore wyzwanie. 

  Kontynuuj czytanie
 4. Recenzja Panasonic Lumix GX8
  Recenzja Panasonic Lumix GX8

  Około 3 lata temu Panasonic wprowadził na rynek Lumix DMC-GX8, który według tej marki jest “najlepszym aparatem bezlusterkowym”. Takie stwierdzenie zobowiązuje! Czas przyjrzeć się temu aparatowi nieco bliżej.

  Kontynuuj czytanie
 5. Sony FDR-X3000R w śniegu
  Sony FDR-X3000R w śniegu

  Sony wprowadziło model FDR-X3000R we wrześniu 2016 roku w odpowiedzi na słynne kamery sportowe GoPro. Nasza koleżanka Joucke zabrała tę kamerę do Lenggries w południowych Niemczech, przetestowała ją i przygotowała relację.

  Kontynuuj czytanie
Ustaw kierunek rosnący

1- 36

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops