Filmy do aparatów

Analogowe aparaty potrzebują zastosowania odpowiedniego filmu fotograficznego (kliszy). Film to mała szpula ze światłoczułą błoną. Po zrobieniu zdjęcia skład chemiczny błony się zmienia, a film może zostać rozwinięty i na tej podstawie drukowane są zdjęcia.

1- 48

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 48

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dlaczego warto wybrać film fotograficzny?

Popularność aparatów cyfrowa jest bardzo dużo, więc znacznie mniej osób wykonuje fotografie analogowe. Filmy fotograficzne wciąż jednak pozostają w użyciu. Film fotograficzny cechuje się większym zakresem dynamicznym i większą światłoczułością. Pozwala na wykonywanie ujęć w różnych warunkach, zapewniając znacznie lepsze rezultaty niż np. lustrzanki cyfrowe. Fotografowanie z użyciem filmu wymaga większych umiejętności i wiedzy.

Filmy fotograficzne dla każdego

Podczas fotografowania z filmem należy pamiętać o tym, co chce się osiągnąć po wydrukowaniu zdjęcia. Bardzo ważne jest odpowiednie dostosowanie ostrości, miękkości światła, głębi. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg różnorodnych filmów fotograficznych, pozwalających na drukowanie zdjęć kolorowych, czarno-białych o różnych wartościach ISO.

Szukasz filmu do aparatu fotograficznego?

Fotografujesz aparatem analogowym i potrzebujesz odpowiedniego filmu? Poznaj bogatą ofertę filmów fotograficznych w naszym sklepie internetowym.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24