Epson

Epson jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów drukarek i skanerów na całym świecie. Japońska firma w roku 1968 wprowadziła na rynek pierwszą drukarkę elektroniczną. Od tamtej pory Epson stale rozwija nowe, innowacyjne techniki drukowania. I to jest przepis na sukces tej marki. Drukarki, papier fotograficzny oraz wkłady atramentowe Epson są doceniane nie tylko przez fotografów, ale i przez każdego, kto drukuje zdjęcia i inne dokumenty. Epson oferuje doskonałej jakości drukarki do użytku profesjonalnego i domowego.

Epson

1- 304

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 304

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Epson do różnych zastosowań

Epson ma wszystko w jednym dla każdego. Sprzęty idealne dla siebie znajdą zarówno osoby, które od czasu do czasu drukują zdjęcia i skanują dokumenty, jak i profesjonalni fotografowie, którzy każdego dnia produkują wiele wydruków o najwyższej rozdzielczości. Firma Epson oferuje nie tylko drukarki, ale również niezbędny papier i tusze. Z produktami Epson przepływ pracy będzie jeszcze szybszy, efektywniejszy i przyjemniejszy.

Z wersji analogowej w cyfrową z marką Epson

Firma Epson ma do zaoferowania nie tylko drukarki, ale też o wiele więcej. W jej asortymencie znaleźć można również projektory i skanery. Jeśli chcesz zdigitalizować analogowe dokumenty lub zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, zachowując ich wysoką jakość i szczegółowość, skaner Epson będzie najlepszym wyborem.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24