Ekran kalibrujący

Czy zauważyłeś, że wydrukowane zdjęcie wygląda inaczej niż na ekranie? Ekran nie zawsze prawidłowo wyświetla kolory. Rozwiązaniem jest możliwość kalibrowania ekrany w taki sposób, aby przedstawiał rzeczywiste odcienie barw. Gdy ekran kalibrujący jest kompatybilny z drukarką, unikniemy niechcianych niespodzianek związanych z różnicami w odzwierciedleniu kolorów.

1- 22

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 22

Strona:
  1. 1
  2. 2

Narzędzia do kalibracji ekranu

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zestaw narzędzi do kalibracji ekranu. Są one przydatne dla każdego profesjonalnego fotografa, który chce wyświetlać, edytować i drukować zdjęcia wyróżniające się takim samym odzwierciedleniem kolorów na każdym etapie prac.

Zalety kalibracji ekranu

Kalibracja ekranu pozwala osiągnąć stałą temperaturę barwową i odzwierciedlenie kolorów na fotografiach. Gdy fotografowanie odbywa się przy użyciu wielu aparatów, użycie kalibracji kolorów staje się koniecznością.

Kalibracja ekranu — akcesoria dostępne online

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę narzędzi do kalibracji ekranu. Poznaj naszą ofertę. Czy znalazłeś to, czego szukałeś? Zatem złóż zamówienie online. Jeśli nie jesteś całkowicie pewien i chcesz uzyskać więcej porad, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci chętnie ci pomogą.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24