Eizo

Firma Eizo, której nazwa oznacza po japońsku „obraz”, to renomowany producent wysokiej jakości monitorów. Eizo Corporation zostało założone w roku 1968 i ma swoją siedzibę w Japonii. Dąży do tworzenia jak najlepszych monitorów do różnego rodzaju zastosowań. Właśnie dlatego monitory Eizo są używane wszędzie tam, gdzie wymagana jest doskonała jakość obrazu. Produkty Eizo charakteryzują się niespotykaną niezawodnością, jakością obrazu i ergonomią.

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Eizo - obietnica jakości

Eizo nieustannie bada i rozwija wysokiej jakości komponenty, wykorzystując przy tym innowacyjne technologie, dzięki czemu produkuje monitory wyróżniające się absolutną niezawodnością. Firma samodzielnie odpowiada za wszystkie procesy produkcyjne i nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. Pięcioletnia gwarancja oznacza

Pięcioletnia gwarancja oznacza

Właśnie dlatego Eizo zapewnia pięcioletnią gwarancję na swoje produkty. Jest to możliwe dzięki genialnemu procesowi produkcji, opartemu na prostej formule sukcesu: wyrafinowanej i innowacyjnej technologii monitorów wytwarzanych z najwyższej jakości materiałów. Oprócz restrykcyjnych standardów dotyczących produkcji i niezawodnych materiałów, Eizo zawsze stawia na pierwszym planie jakość. Nawet już podczas produkcji monitory LCD Eizo podlegają ciągłym kontrolom i udoskonaleniom. Przed ostateczną dostawą urządzenie jest uruchamiane i automatycznie konfigurowane. Ponadto sprawdzany jest każdy monitor indywidualnie, a nie tylko przypadkowo wybrane modele.

Eizo dla każdego fotografa

Eizo oferuje produkty zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Monitory Eizo są używane wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość. Można je spotkać m.in. w biurach, szpitalach, centrach kontroli ruchu lotniczego, studiach projektowych i fotograficznych, biurach architektonicznych, na giełdzie, na turniejach gamingowych itd.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24