• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Obsluga klienta

Eizo

Firma Eizo została założona w 1968 roku, a swoje korzenie ma w Japonii. "Eizo" to japońskie słowo oznaczające "obraz". Eizo produkuje monitory do różnorodnego zastosowania. Są stosowane w sytuacjach wymagających wysokiej jakości obrazu. Wszystkie produkty Eizo wyróżniają się niespotykaną niezawodnością, jakością obrazu i ergonomią.

1- 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

Eizo - obietnica jakości

Dzięki nieustannym badaniom jakościowym, zastosowaniu najlepszych materiałów oraz innowacyjnych technologii, Eizo produkuje monitory wyróżniające się wysoką jakością i niezawodnością. Cały proces produkcyjny odbywa się w jednym miejscu, a wszystkie produkty są nieustannie ulepszane. W 1993 roku firma została wyróżniona certyfikatem ISO 9002 za wysokoefektywny system zarządzania jakością.

Dla każdego fotografa

Eizo dedykuje swoje produkty zarówno profesjonalistom, jak i fotografom-pasjonatom. Na przykład Eizo ColorEdge Cs240 jest przeznaczony dla amatorów fotografii i grafików. Monitor precyzyjnie odzwierciedla wszystkie efekty kreatywnej pracy. Eizo ColorEdge dokładnie uwydatnia kolory i odcienie obrazu. Profesjonalny fotograf podczas obróbki zdjęć potrzebuje poprawnie skalibrowanego monitora, który szczegółowo ukazuje gradacje kolorów i rzetelnie odzwierciedla sfotografowane obiekty. To właśnie zapewni ci Eizo.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops