Efekty studyjne

Na rynku znajduje się wiele ciekawych produktów z zakresu efektów studyjnych, które powinny znaleźć się w twoim studio fotograficznym. W naszym asortymencie znajdziesz wiele akcesoriów, które umożliwią ci stworzenie unikalnego klimatu na fotografiach. Przydatne mogą okazać się takie efekty jak np. sztuczny śnieg, mgła lub lód. A może potrzebujesz efektu wiatru, który umożliwi ci tworzenie imponujących fotografii mody.

1- 59

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 59

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Efekty studyjne w fotografii żywnościowej

Parująca zupa, owoce z subtelną warstwą lodu lub kawałki warzyw pokryte perfekcyjnymi kropelkami wody. To brzmi atrakcyjnie, a jeszcze lepiej wygląda na zdjęciach. Tworzenie takich efektów z zastosowaniem zwykłej wody może być niezwykle trudne i żmudne — lód szybko stopnieje, a krople szybko wyparują przez ciepło emitowane przez lampy studyjne. Na szczęście możesz skorzystać ze sztucznych efektów specjalnych, które będą wyglądać perfekcyjnie przez cały czas trwania sesji. W ten sposób można wykonać idealne zdjęcia potraw. Oto nowe możliwości w fotografii żywnościowej oferowane przez produkty z zakresu efektów studyjnych marki Condor.

Efekty studyjne i przydatność produktów żywnościowych do spożycia

Efekty studyjne umożliwiają tworzenie perfekcyjnych zdjęć żywności, ale zwykle po ich zastosowaniu produkty nie nadają się do spożycia. Dlatego zaleca się dokładne zapoznanie z instrukcją przed rozpoczęciem pracy z efektami studyjnymi.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24