• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Wszystko, co musisz wiedzieć o edycji zdjęć

Fotografia to znacznie więcej niż wiedza i kompozycja. Przetwarzanie jest sztuką samą w sobie. Zdjęcie wydaje ci się zbyt ciemne? A może kontrast jest za mały, a kolory nienasycone? Istnieje wiele programów do edycji zdjęć, które mogą być pomocne podczas finalnego przetwarzania. Jednak istnieje granica między fotografowaniem a edycją zdjęć. Jeśli dostosujesz oświetlenie i poprawisz ostrość, zdjęcie pozostanie “zdjęciem”, a ty dokonałeś tylko drobnej korekty w celu poprawy jakości. W momencie, w którym zaczynasz tworzyć różne części ujęcia, kreujesz nowy obraz i faktycznie stajesz się edytorem zdjęcia.

Na tej stronie przeczytasz wszystko, co powinieneś wiedzieć o edycji zdjęć. Znajdziesz tutaj wywiad z Pieterem Dhaeze, Toonenem i Wientjesem na temat edycji obrazu. Oferujemy również szeroką gamę programów, dysków twardych, drukarek i monitorów dla optymalnej edycji zdjęć.

Edycja zdjęć: Must haves

Toonen i Wientjens, rozmawiają na temat edycji zdjęć

Toonen i Wientjens, rozmawiają na temat edycji zdjęć

Kto wie więcej na temat edycji zdjęć niż profesjonalni fotografowie z wieloletnim doświadczeniem, którzy pracowali na całym świecie i współpracowali z międzynarodowymi czasopismami...

Kontynuuj czytanie

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops