Dźwięk i akcesoria

Większość filmów składa się z obrazów i dźwięku. W kategorii Akcesoria do kamer znajdziesz podkategorię Dźwięk i akcesoria, gdzie znajdują się wszystkie urządzenia, które ułatwią ci tworzenie doskonałych jakościowo filmów, m.in. mikrofony, osłony przeciwwiatrowe na mikrofony i różne inne przydatne akcesoria.

1- 240

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 240

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mikrofony zewnętrzne

Większość kamer posiada wbudowany, wewnętrzny mikrofon, który nie zawsze zapewnia pożądaną jakość dźwięku. Jeśli chcesz uzyskać perfekcyjny dźwięk, zaleca się użycie zewnętrznego mikrofonu. Zaletą mikrofonów zewnętrznych jest większy zakres częstotliwości i wyższa czułość kierunkowa.

Rodzaj dźwięku kamery wideo

Rodzaj mikrofonu zależy przede wszystkim od twoich potrzeb i specyfiki zastosowania. Przykładowo, jeśli zamierzasz nagrywać wywiady, powinieneś zaopatrzyć się w mikrofon, który jak najlepiej przefiltruje i zredukuje hałas w tle. A może zależy ci na nagraniu wszystkich odgłosów ujawniających się w środowisku? W takim przypadku postaw na mikrofon kierunkowy typu shotgun. Obecnie możliwe jest również bezprzewodowe nagrywanie dźwięku. Umieszczając odbiornik w kamerze, możesz bezprzewodowo używać mikrofonu. Daje to znacznie większą swobodę.

Akcesoria do kamer wideo

Znajdziesz u nas m.in. różnorodne urządzenia, które zapewniają maksymalną redukcję hałasów i szumów w tle, gwarantując idealnie przeźroczysty dźwięk. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz tworzyć filmy z wyraźnym dźwiękiem, bez żadnych szumów i zbędnych odgłosów.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24