Dyfuzory

Dyfuzor lampy błyskowej to plastikowy kaptur umieszczany przed lampą błyskową lub nad nią. To przydatne akcesorium pozwala tworzyć ciekawe efekty świetlne przy pomocy lampy błyskowej. Przykładowo, z dyfuzorem możesz zmniejszyć efekt światła twardego, tworząc delikatne, miękkie cienie. Ponadto dyfuzor poszerza zakres emitowanego światła, co pozwala na lepszą dystrybucję oświetlenia.

1- 63

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1- 63

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Montaż dyfuzora lampy błyskowej

Większość dyfuzorów może być podłączona bezpośrednio do głowicy lampy błyskowej. Jednakże poszczególne modele dyfuzorów mogą się różnić sposobem montażu. W niektórych przypadkach mamy do czynienia z mocowaniem przy pomocy systemu kliknięć, magnesów, a nawet na rzepy.

Wybierz odpowiedni dyfuzor

Często dyfuzor przeznaczony jest do użytku tylko z jednym typem lamp błyskowych. Dlatego też bardzo ważne jest, aby dobrać dyfuzor kompatybilny z posiadanym sprzętem. Przykładowo, dostępne są dyfuzory do wewnętrznych lamp błyskowych, tzw. dyfuzory typu pop-up. Istotną rolę odgrywa też kolor dyfuzora. Większość z nich jest biała, ale można uzyskać też światło żółte lub pomarańczowe. W ten sposób można tworzyć ciepłe światło nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Białe dyfuzory są neutralne i zapewniają harmonijne doświetlenie.

Zamów online dyfuzor lampy błyskowej

Oferujemy dyfuzory lamp błyskowych różnych marek, takich jak m.in. Green.L, Jinbei, Lastolite, Magmod i Gary Fong. Jeśli dokonasz zamówienia w dzień roboczy przed 16.00, a produkt jest dostępny w magazynie, prześlemy go do ciebie tego samego dnia.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24