Drukarka

Drukuj swoje najpiękniejsze zdjęcia i ważne dokumenty przy pomocy (profesjonalnej) drukarki. Na rynku dostępne są różne rodzaje drukarek, dlatego z pewnością znajdziesz urządzenie idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Popularne są m.in. drukarki wielofunkcyjne, które pozwalają na drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Przy zamówieniu wielu drukarek prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu ustalenia indywidualnych kosztów wysyłki.

1- 118

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 118

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Drukarka laserowa

Drukarka laserowa jest bardzo przydatna, jeśli często drukujesz duże ilości dokumentów tekstowych. Urządzenia z laserem są używane do zastosowania domowego oraz biurowego. Zaletą drukarki laserowej w porównaniu z drukarką atramentową jest fakt, że może ona obsługiwać większe objętości drukowanych dokumentów. Co więcej, odpada problem każdorazowego dokupowania nowych tonerów z atramentem.

Drukarka fotograficzna

Teoretycznie możesz drukować zdjęcia z użyciem każdego rodzaju drukarki. Co zatem sprawia, że drukarka fotograficzna jest taka wyjątkowa? Największą różnicą jest rozdzielczość drukowania i wiele dodatkowych funkcji. Kupując drukarkę fotograficzną, warto zwrócić uwagę na to, jak często zamierzasz jej używać. Istnieją modele, które sprawdzają się przy okazjonalnym zastosowaniu, jak również bardzo wydajne drukarki do intensywnej eksploatacji o wysokiej rozdzielczości i wyposażone w więcej niż 4 wkłady.

Drukarka atramentowa

Obecnie często stosuje się drukarki atramentowe, których działanie opiera się na natryskiwaniu tuszu na papier. Te drukarki są często tańsze niż drukarki laserowe. Istnieją modele, które przeznaczone są wyłącznie do drukowania, jak i urządzenia atramentowe, które pozwalają na drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Drukarka atramentowa to dobra opcja do zastosowania domowego, ale może być również używana w biurach.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24