Domke

Pierwsza torba Domke powstała w 1975 roku. Ze względu na zmieniające się warunki pracy fotoreporter Jim Domke był zmuszony do obmyślenia nowego sposobu noszenia swojego sprzętu fotograficznego. Torby, które spełniłyby jego oczekiwania, w tamtych czasach nie były dostępne, co skłoniło Domke do stworzenia swojej własnej. I nie bez powodzenia. Do dnia dzisiejszego firma Domke spełnia i przewyższa surowe wymogi fotografa.

1- 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Materiały Domke

Torby na aparat Domke są produkowane z niezniszczalnych materiałów. Gwarantuje to długą żywotność i niezawodność. Materiał kanwa z włóknami bawełny może wytrzymać najtrudniejsze warunki pogodowe. Kanwa ma tradycyjny wygląd i wysoki komfort użytkowania. Torby wykonane z włókien bawełnianych WaxWear mają autentyczny wygląd, ale, co najważniejsze, są wodoodporne również wewnątrz.

Domke Next Generation

Opierając się na wizerunku marki i osobowości, Domke postanowił uruchomić produkcję nowej serii aparatów. Zaowocowało to rewolucyjną serią Domke Next Generation. Stylowe torby na aparat charakteryzują się niespodziewaną wszechstronnością i doskonałym dostosowaniem do potrzeb klienta. Unikalny, opatentowany Gear Protex zapewnia doskonałą ochronę. Dodatkowo są one wyposażone w wiele przydatnych kieszeni, a łatwość używania sprawi, że już nigdy nie przegapisz ponownie chwili. Nie jest bez znaczenia, że są to wielokrotnie nagradzane torby.

Zarejestruj swoją torbę Domke

Niezależnie od Twojego poziomu fotografowania, Domke wie, że każdy fotograf nosi ze sobą całą gamę urządzeń. Właśnie dlatego tkanina, szwy i zapięcia są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Niemniej, koszmarem każdego fotografa jest utrata torby na aparat. Właśnie dlatego torby Domke posiadają unikalne numery seryjne. Z tego powodu zawsze należy zarejestrować torbę Domke zaraz po zakupie.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24