DJI

Większość entuzjastów fotografii doskonale zna firmę DJI głównie z innowacyjnych dronów. Ale DJI ma o wiele więcej do zaoferowania fotografom i filmowcom. Chińska marka rozwija, projektuje i produkuje wysokiej jakości systemy stabilizacyjne, gimbale i kamery przenośne. Wszystkie te produkty odznaczają się pięknym designem i optymalną łatwością obsługi. Chociaż DJI istnieje na rynku dopiero od 2006 roku, firma posiada w swoim asortymencie wiele ciekawych produktów dla miłośników tworzenia cyfrowych obrazów.

 

DJI

1- 158

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 158

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Odkryj nowy świat z DJI

Technologia w dziedzinie fotografii wciąż się rozwija. DJI nieustannie wykorzystuje aktualne innowacje technologiczne w celu opracowywania produktów, które ułatwią życie fotografom i filmowcom, czyniąc je jeszcze bardziej fascynującym. Jeszcze kilka lat temu tworzenie ujęć z lotu ptaka było wyczynem, na który pozwolić mogli sobie tylko nieliczni. Z produktami marki DJI teraz każdy może spojrzeć na świat z góry.

Globalna ekspansja DJI

Firma DJI powstała w 2006 roku w chińskim mieście Shenzhen. To miasto znajduje się w regionie, który jest uważany w Azji za odpowiednik amerykańskiej Doliny Krzemowej. Właśnie tam przybywają młode, twórcze umysły, które wcielają swoje innowacyjne pomysły w życie. Dzięki nim możemy cieszyć się technologicznie zaawansowanymi produktami. Podobną historię ma za sobą marka DJI. Początkowo założona przez kilku ambitnych pasjonatów, obecnie funkcjonuje jako globalne przedsiębiorstwo z biurami w USA, Niemczech, Holandii, Japonii. Dzięki temu DJI może docierać ze swoimi produktami do odbiorców na całym świecie.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24