Dash Cam

Dash Cam to specjalne kamery rejestrujące jazdę samochodem. Dash Cam przymocowana jest do wewnątrz pojazdu na przedniej szybie i filmuje całą trasę, co może być bardzo przydatne np. w sytuacji ewentualnego wypadku. Kamery są wyposażone w system GPS, dzięki czemu rejestruje szybkość poruszającego się pojazdu, jego położenie oraz kierunek. Dash Cam to kamera bardzo przyjazna w obsłudze i łatwa do zainstalowania.

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Dlaczego Dash Cam?

Dash Cam sprawi, że będziesz czuć się bezpieczniej we własnym samochodzie. Nagrania z kamery Dash Cam mogą być użyte jako dowód w przypadku wypadku drogowego. Gdy zaistnieje niebezpieczna sytuacja na drodze spowodowana przez innego kierowcę, dojdzie do kradzieży lub uszkodzenia samochodu, możesz wykorzystać swoje nagranie przedstawiające przebieg zdarzeń.

O czym warto pamiętać, korzystając z kamery Dash Cam?

Kamera na desce rozdzielczej nie może utrudniać prawidłowego widzenia drogi podczas jazdy. Co ważne, w różnych krajach obowiązują inne reguły prawne związane z filmowaniem kamerami samochodowymi. Przykładowo, w Austrii i Portugalii zabronione jest używanie kamer typu Dash Cam. W Niemczech, Belgii i Francji zabronione jest korzystanie z funkcji ostrzegania o prędkości, która jest wbudowana w niektóre Dash Cam. Możesz wykonywać ujęcia swoją kamerą, ale nie możesz publikować zdjęć, na których ludzkie twarze lub tablice rejestracyjne są wyraźne i mogłyby zostać zidentyfikowane.

Kup online swoją kamerą Dash Cam?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kamer samochodowych Dash Cam. Czy znalazłeś już idealną dla siebie kamerę Dash Cam? Jeśli zamówisz ją w dzień roboczy przed godziną 16.00 a produkt będzie dostępny w magazynie, przesyłkę wyślemy do ciebie tego samego dnia.
"

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24