• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Obsluga klienta

Dalmierz

Są lornetki wyposażone we wbudowany dalmierz. Dalmierz jest być bardzo przydatny podczas uprawiania sportu, np. gry w golfa. Także podczas polowania jest bardzo ważne, aby dokładnie wiedzieć, jak daleko znajduje się obserwowany obiekt. Jest to możliwe przy użyciu dalmierza.

1- 20

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 20

Strona:
  1. 1
  2. 2

Określ dokładną odległość przy pomocy dalmierza

Podczas polowania, wędrówek lub gry w golfa może być konieczne określenie dokładnej odległości obserwatora od obiektu. Przykładowo, gdy masz zwierzę na celowniku lub kiedy chcesz, by piłka golfowa trafiła prosto w dołek. Lornetka z dalmierzem może się okazać niezastąpiona w takich sytuacjach.

Kto może korzystać z lornetki z dalmierzem?

Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, myśliwym czy golfistą, lornetka z wbudowanym dalmierzem może być przydatna dla każdego, kto chce precyzyjnie wyznaczać odległość do określonego obiektu. Istnieją różne lornetki z wbudowanym dalmierzem. Dalmierze zazwyczaj różnią się zakresem pomiarowym i czasem reakcji.

Chcesz kupić dalmierz?

Jeśli szukasz lornetki z dalmierzem, prawdopodobnie znajdziesz ją w naszym sklepie internetowym. Oferujemy różne lornetki z wbudowanym dalmierzem.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops