Dalmierz

Są lornetki wyposażone we wbudowany dalmierz. Dalmierz jest być bardzo przydatny podczas uprawiania sportu, np. gry w golfa. Także podczas polowania jest bardzo ważne, aby dokładnie wiedzieć, jak daleko znajduje się obserwowany obiekt. Jest to możliwe przy użyciu dalmierza.

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)

Określ dokładną odległość przy pomocy dalmierza

Podczas polowania, wędrówek lub gry w golfa może być konieczne określenie dokładnej odległości obserwatora od obiektu. Przykładowo, gdy masz zwierzę na celowniku lub kiedy chcesz, by piłka golfowa trafiła prosto w dołek. Lornetka z dalmierzem może się okazać niezastąpiona w takich sytuacjach.

Kto może korzystać z lornetki z dalmierzem?

Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, myśliwym czy golfistą, lornetka z wbudowanym dalmierzem może być przydatna dla każdego, kto chce precyzyjnie wyznaczać odległość do określonego obiektu. Istnieją różne lornetki z wbudowanym dalmierzem. Dalmierze zazwyczaj różnią się zakresem pomiarowym i czasem reakcji.

Chcesz kupić dalmierz?

Jeśli szukasz lornetki z dalmierzem, prawdopodobnie znajdziesz ją w naszym sklepie internetowym. Oferujemy różne lornetki z wbudowanym dalmierzem.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24