Czyszczenie aparatu

Właściwa pielęgnacja i regularne czyszczenie aparatu i obiektywu to gwarancja długotrwałego użytkowania sprzętu fotograficznego bez żadnych problemów. Obecnie dostępnych jest mnóstwo różnorodnych akcesoriów i zestawów do czyszczenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór różnorodnych produktów tego rodzaju, począwszy od ściereczek, mieszków, poprzez płyny, a nawet mini-odkurzacze.

1- 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Czyść samodzielnie swój aparat

Warto czyścić nie tylko korpus aparatu, ale również obiektyw. Obiektyw to jeden z najbardziej wrażliwych elementów w aparacie, dlatego do czyszczenia należy używać delikatnej szmatki przeznaczonej do tego celu. Nie powoduje ona żadnych rys czy zadrapań na elementach optycznych. Nie trzeba też obawiać się, że drobinki kurzu przedostaną się do sensora. Możesz użyć też niewielkiego mieszka do usunięcia kurzu i pyłów osadzających się w trudno dostępnych miejscach.

Czyszczenie aparatu: większość czynności możesz wykonać sam

Przy użyciu profesjonalnych akcesoriów możesz skutecznie i dokładnie oczyścić swój aparat oraz obiektyw. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele różnorodnych produktów do samodzielnego czyszczenia aparatu, począwszy od ściereczek, poprzez małe szczoteczki, aż po kompletne zestawy czyszczące.

Chcesz samodzielnie czyścić swój aparat?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i zestawy do kompleksowego czyszczenia aparatów fotograficznych.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24