• Dostępne produkty zamówione w dzień roboczy przed 16:00 wysyłamy tego samego dnia
  • 40 lat doświadczenia
  • Odwiedź obsługę klienta

Crumpler

Torby fotograficzne marki Crumpler charakteryzują się trwałością, niezniszczalnością i wysokiej jakości wykończeniem. Kluczowe funkcje toreb Crumpler są wielokrotnie testowane. Aby podkreślić ich jakość, Crumpler oferuje 30 lat gwarancji na swoje torby.

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Torby na ramię Crumpler

Torby na ramię Crumpler są stylowe i genialne w swej prostocie. Wszechstronne o ponadczasowym wyglądzie. Możesz wygodnie nosić modną torbę Crumpler Doozie na ramieniu, a także wykorzystać jako torbę na co dzień. Torba ta, z kolorowymi suwakami i szwami, ma oddzielne komory dla małych akcesoriów do aparatu.

Plecak fotograficzny Crumpler

Crumpler jest wprawiony w perfekcji. Plecaki te są projektowane, mając na uwadze tę doskonałość. Popularny model Crumpler Proper Roady, bardzo solidny plecak, może być noszony na plecak wygodnie i stabilnie. Plecak ten jest bardzo funkcjonalny i może pomieścić w sobie dwa aparaty, cztery obiektywy, wiele akcesoriów i laptop.

Posiadanie torby fotograficznej Crumpler

Chcesz torby fotograficznej, która wystarczy Ci do końca życia. Torby Crumpler są ręcznie robione i posiadają mocne szwy tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Nylonowa tkanina Chicken Tex ma bardzo dużą liczbę nitek, czyniąc torbę ultra mocną. Zarówno torba, jak i jej przegrody, są powlekane, co sprawia, że jest ona odporna na kurz i wodę. Jeżeli zamówisz Crumpler w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops