Crumpler

Torby fotograficzne marki Crumpler charakteryzują się trwałością, niezniszczalnością i wysokiej jakości wykończeniem. Kluczowe funkcje toreb Crumpler są wielokrotnie testowane. Aby podkreślić ich jakość, Crumpler oferuje 30 lat gwarancji na swoje torby.

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

Torby na ramię Crumpler

Torby na ramię Crumpler są stylowe i genialne w swej prostocie. Wszechstronne o ponadczasowym wyglądzie. Możesz wygodnie nosić modną torbę Crumpler Doozie na ramieniu, a także wykorzystać jako torbę na co dzień. Torba ta, z kolorowymi suwakami i szwami, ma oddzielne komory dla małych akcesoriów do aparatu.

Plecak fotograficzny Crumpler

Crumpler jest wprawiony w perfekcji. Plecaki te są projektowane, mając na uwadze tę doskonałość. Popularny model Crumpler Proper Roady, bardzo solidny plecak, może być noszony na plecak wygodnie i stabilnie. Plecak ten jest bardzo funkcjonalny i może pomieścić w sobie dwa aparaty, cztery obiektywy, wiele akcesoriów i laptop.

Posiadanie torby fotograficznej Crumpler

Chcesz torby fotograficznej, która wystarczy Ci do końca życia. Torby Crumpler są ręcznie robione i posiadają mocne szwy tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Nylonowa tkanina Chicken Tex ma bardzo dużą liczbę nitek, czyniąc torbę ultra mocną. Zarówno torba, jak i jej przegrody, są powlekane, co sprawia, że jest ona odporna na kurz i wodę. Jeżeli zamówisz Crumpler w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24