Coman

Od 2010 roku Coman zajmuje się produkcją głowic do statywów i samych statywów. Firma znajduje się w południowej prowincji chińskiej Guuangdong, gdzie wykonywanych jest wiele wysokiej jakości produktów. Produkty Coman są sporządzane z aluminium i węgla. Szukasz wysokiej jakości statywu w przystępnej cenie? W takim razie nie będziesz mógł zignorować marki Coman.

1- 50

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 50

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Coman rozwija i produkuje

100% czystego węgla, którego Coman używa do nóg statywu, jest wydobywane w szczególny sposób. Technika "Jednorazowego gorącego procesu zwijania" zapewnia lżejsze i mocniejsze części. Ergonomia i mechanika to aspekty, na których jest skupiona uwaga na etapie projektowania produktu. To dlatego produkty Coman mają wysoki poziom łatwości użytkowania.

Wyłączna dostępność

Coman oznacza stabilność i wysoką niezawodność. Statywy i monopody Coman są wykonane z precyzją, z wysokiej jakości materiałów, co skutkuje trwałymi i lekkimi produktami. Szczycimy się tym, iż jesteśmy wyłącznymi sprzedawcami produktów Coman w Holandii i Belgii. Jeżeli zamówisz statyw Coman w dzień roboczy przed godziną 16.00i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24