Cokin

Cokin to francuski producent filtrów optycznych, które mogą być stosowane do fotografii. Filtry Cokin są przeznaczone do aparatów i kamer wideo. Umieść filtr przed obiektywem w celu regulowania ilości światła padającego na czujnik. W ten sposób możesz zabawiać się z nasyceniem barw, kontrastem i czasem naświetlania. Stosowanie filtra uprzednio różni się od późniejszego użycia oprogramowania. Możesz kontrolować twórcze możliwości zdjęcia tu i teraz.

1- 309

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 309

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Cokin Filter Systems

Aparaty są dostępne we wszystkich rozmiarach i kształtach. Firma Cokin dopasowała odpowiednio swoje filtry. System A jest polecany do aparatów bezlusterkowych. Z kolei system P jest odpowiedni dla lustrzanek. Jeżeli używasz lustrzanki pełnoklatkowej APS-C, będziesz potrzebował systemu Z. I odwrotnie, jeśli posiadasz lustrzankę pełnoklatkową lub średnioformatowy aparat fotograficzny, będziesz potrzebował filtru z serii X.

Wybór Cokin

Istnieje wiele różnych filtrów Cokin. Nie jest bez znaczenia to, że filtry Cokin są wysoko rekomendowane na całym świecie. Twoje kreatywne pomysły mogą się urzeczywistnić i być namacalne. Od filtrów stopniowania szarości do filtrów szarych, od filtrów polaryzacyjnych do filtrów kolorowych. Oprócz filtrów dostępny jest również szereg uchwytów na filtry oraz zestawów Cokin.

Czy chcesz zakupić produkt firmy Cokin?

Jeżeli zamówisz Cokin w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć go w magazynie, wyślemy Ci go jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24