Case Logic

Historia firmy Case Logic sięga roku 1984. Założyciel Jamie Temple miał problem ze swoim sprzętem, który walał się po jego torbie. To zainspirowało go do znalezienia rozwiązania. Po dziś dzień innowacja jest wszystkim w Case Logic. Innowacja w komforcie, łatwości obsługi i w trwałości.

1- 47

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1- 47

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Wybór Case Logic

Nowatorski desing dla całego Twojego wyposażenia, pasujące do Twojego stylu. Case Logic oferuje rozwiązania dla niezawodnego przechowywania Twojego aparatu, laptopa i tabletu. Szukasz odpowiedniej torby na aparat Case Logic? Kolekcja Kontrast oferuje miejskie torby fotograficzne. Szukasz plecaka na aparat? W takim razie kolekcja Luminosity ma coś dla Ciebie, charakteryzującego się opływowym i sportowym kształtem.

Kluczowe wartości Case Logic

Case Logic projektuje swoje produkty z myślą o tym, że zabranie ze sobą zarówno aparatu, jak i wszystkich akcesoriów, powinno być dla Ciebie łatwe. Od plecaki po torby fotograficzne, Case Logic tworzy produkty, które czynią życie fotografa prostszym.

Czy chcesz zakupić produkt firmy Case Logic?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór toreb fotograficznych Case Logic. Jeżeli zamówisz torbę Case Logic w dzień roboczy przed godziną 16.00 i będziemy mieć ją w magazynie, wyślemy Ci ją jeszcze tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24