Canon Pro

W zakresie urządzeń Canon Pro mamy wiele do zaoferowania. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą produktów firmy Canon Pro. Nasi specjaliści mają szeroką wiedzę na temat tej marki, więc służą fachowymi poradami dotyczącymi najwyższej klasy produktów firmy Canon. To sprzęt fotograficzny z najwyższej półki, cechujący się najbardziej imponującymi i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Te produkty czekają na ciebie w naszym sklepie. Jeśli potrzebujesz obiektywu lub odpowiedniego akumulatora do aparatu, skontaktuj się z nami. Canon Pro to profesjonalna marka, która wybrała współpracę z Photospecialist.

1- 86

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1- 86

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

A Canon Pro dla najlepszych

Możliwości Canon Pro są ogromne. Możesz wybierać spośród super szybkich i wydajnych aparatów, takich jak 5D Mark IV i 1DX Mark II. Oba są przeznaczone dla najbardziej wymagających fotografów. Ponadto aparaty zapewniają najlepszej jakości obiektywy serii L. W zakresie serii L Canon znajdziesz też teleobiektywy. Umożliwiają one uchwycenie nawet poruszających się obiektów i dzikich zwierząt w najlepszej jakości. Dzięki obiektywowi 400mm F2.8 w 1DX Mark II możliwości Canon Pro są niemal nieograniczone.

Kompletny przepływ pracy z Canon Pro

Fotografowanie przy użyciu profesjonalnego sprzętu to szereg nieograniczonych możliwości twórczych, ale z Canon Pro możesz dodatkowo wpłynąć na usprawnienie codziennej pracy. Oznacza to, że obrazy cyfrowe o wysokiej rozdzielczości mogą być przechowywane i przesyłane, a także edytowane za pomocą profesjonalnego programu do edycji na monitorze, który pozwala wyostrzyć nawet najdrobniejsze szczegóły. I wreszcie — możesz też wydrukować swoje fotografie w najwyższej jakości. Niezbędny sprzęt, który jest ci potrzebny na każdym etapie pracy, możesz zakupić w naszym sklepie. Oferujemy kompletny asortyment Canon Pro.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24