Canon Aparaty Kompaktowe

Z kompaktowym aparatem firmy Canon możesz zrobić wszystko. Są PowerShots z super zoomem, PowerShots do profesjonalnych zastosowań i PowerShots przeznaczony do prostszych prac fotograficznych. Ponadto możesz wybierać spomiędzy różnych kolorów i rozmiarów. Wszystkie modele aparatów umożliwiają tworzenie pięknych zdjęć cyfrowych. Zdjęcia (JPEG lub RAW) i filmy (Full HD lub 4K) wyróżniają się pięknymi kolorami, idealnym kontrastem i ostrością. Wybierz kompaktowy aparat firmy Canon i twórz fascynujące ujęcia w wysokiej rozdzielczości!

1- 36

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 36

Strona:
  1. 1
  2. 2

Twórz idealne ujęcia z aparatami kompaktowymi Canon

Są małe, poręczne i bardzo intuicyjne w obsłudze — oto kompaktowe aparaty firmy Canon z serii IXUS. Oczywiście dzisiejsze smartfony również robią piękne zdjęcia i filmy, ale jeśli zależy ci na wysokiej jakości optycznej i potężnym procesorze obrazu DIGIC firmy Canon, powinieneś wybrać aparat kompaktowy.

Kompaktowe aparaty Canon z super zoomem

Canon oferuje kompaktowe aparaty fotograficzne z zoomem optycznym do 65x. Aparaty te cechują się kompaktową budową, a niektóre modele wyglądem przypominają lustrzankę cyfrową, dlatego też określane są mianem tzw. bridge camera, a potocznie zwane są hybrydami. To świetne urządzenia, jeśli wolisz używać dużego zamiast aparatów systemowych z wymiennymi obiektywami.

Canon PowerShots dla profesjonalistów

Jesteś doświadczonym fotografem i zawsze chcesz tworzyć wyraźne zdjęcia, ale ciężki sprzęt fotograficzny jest bardzo niewygodny w codziennym zastosowaniu. Poznaj serię Canon PowerShot G. To kompaktowe aparaty fotograficzne, posiadające bogate możliwości sterowania ręcznego, duże matryce i obiektywy światłoszczelne.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24