Brinno

Firma projektowa Brinno rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, zyskując reputację jednej z najbardziej profesjonalnych marek w dziedzinie najnowszych technologii. W 2009 roku przewidziała szybki wzrost na rynku przetwarzania obrazu, a w szczególności potencjał, jaki kryje się w wideo poklatkowym i możliwościach szybkiego udostępniania tworzonych przez użytkownika materiałów.

1- 22

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 22

Strona:
  1. 1
  2. 2

Więcej niż wideo poklatkowe

Oprócz możliwości tworzenia doskonałych kamer poklatkowych, Brinno zapewnia również profesjonalne kamery bezpieczeństwa i obrotowe platformy do kamer Pan Lapse. To kamery o wysokiej rozdzielczości oraz możliwości precyzyjnego tworzenia ujęć z życia pełnych dynamizmu i pasji. Firma wykorzystała swoje bogate doświadczenia w przetwarzaniu obrazów i technologii redukcji energii, dlatego kamery tej marki mogą być wykorzystywane zarówno dla przyjemności, jak i do profesjonalnego zastosowania.

Chcesz kupić produkt marki Brinno?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór produktów Brinno. Znalazłeś już kamerę idealną dla siebie? Jeśli zamówisz ją w dzień roboczy przed godziną 16:00 i będzie dostępna w naszym magazynie, prześlemy ją do ciebie tego samego wieczoru.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24