Blackmagic Kamera video

Kamery wideo Blackmagic są wybierane przez profesjonalistów na całym świecie. Ich główny celem jest sprzyjanie w rozwoju i realizacji kreatywnych pomysłów. Założyciele firmy Blackmagic wpisali się w historię w dziedzinie postprodukcji i inżynierii. Mają za sobą spore doświadczenie w wysokiej klasy telecine, filmie i edycji. Wyróżnia ich pasja do doskonałości i wysokiej jakości. Blackmagic zmienił branżę filmową na zawsze. Jako specjalista w zakresie stabilizacji, firma stworzyła jedną z najbardziej stabilnych kamer.

1- 23

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 23

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wypróbuj kamerę wideo Blackmagic 

Z kamerą wideo Blackmagic możesz zrealizować wszystkie swoje kreatywne pomysły. Kamery te są łatwe w obsłudze i niezwykle intuicyjne. Ponadto większość kamer wideo umożliwia filmowanie w formacie 4K. To cztery razy ostrzejsze ujęcia niż Full HD, co gwarantuje doskonałe rezultaty twoich prac. Sprzęt marki Blackmagic nie należy do najtańszych, ale z całą pewnością sprosta oczekiwania najbardziej wymagających twórców. Właśnie dlatego są one rekomendowane wszystkim profesjonalnym operatorom, a także ambitnym pasjonatom, którzy mają na celu tworzyć materiały wideo najwyższej jakości.

Kup kamerę wideo Blackmagic 

Chcesz kupić kamerę wideo Blackmagic? Dokonaj zamówienia w dzień roboczy przed godz. 22:00, a wyślemy produkt następnego dnia (jeśli będzie dostępny w naszym magazynie).

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24