BlackMagic

Blackmagic jest niezwykle popularny wśród osób tworzących i edytujących cyfrowe materiały wideo. Australijska firma istnieje od 1984 roku i obecnie działa na całym świecie. Kamera wideo Blackmagic jest łatwo rozpoznawalna za sprawą eleganckiego designu, czarnej obudowie i logo z charakterystycznymi trzema pomarańczowymi kwadratami. Firma oferuje szeroki zakres wysokiej jakości sprzętu, ale koncentruje się przede wszystkim na niezawodnych kamerach wideo 4K. Każdy twórca materiałów wideo doceni profesjonalny sprzęt Blackmagic.

1- 23

Strona:
  1. 1
  2. 2

1- 23

Strona:
  1. 1
  2. 2

Twórczy i innowacyjny Blackmagic

Blackmagic słynie z innowacyjnych produktów z dziedziny filmu i wideo. To jedna z pierwszych firm, które zapewniły niezawodność 10-bitowej pamięci wideo. Silne kodeki również przysporzyły firmie sporo sławy. Marka Blackmagic była również najchętniej wybierana na rynku, gdy 4K stał się dostępny dla konsumentów.

Blackmagic pozwala tworzyć magię obrazami

4K to obecnie norma, ale pozwala tworzyć filmy, które zaskakują profesjonalizmem i pięknem. Obrazu są jeszcze ostrzejsze. Szybkość transmisji jeszcze lepsza. Jeśli chcesz skorzystać z całego potencjału 4K, koniecznie powinieneś sięgnąć po kamery wideo Blackmagic. Ten sprzęt wideo łączy w sobie innowacyjne funkcje z optymalną łatwością obsługi. Dzięki kamerze Blackmagic każda produkcja filmowa będzie wyróżniać się doskonałą jakością.

MasterCardVISAV-pay   Idealo   Trusted shops  Przelewy24